W czym prać rzeczy naszych milusińskich

Smart Eco Wash -hipoalergiczne listki piorące i zmiękczające

sart m18

Wszyscy cokolwiek robiąc brudzimy swoje ubrania. Ale nasi Milusińscy robią w sposób wręcz magiczny. Nadążanie z praniem to nie lada wyczyn. Pranie odzieży, pościeli i ręczników używanych przez osoby z bardzo wrażliwą skórą, skłonną do alergii to spore wyzwanie.

Przede wszystkim dlatego, że duże ryzyko wystąpienia lub zaostrzenia się zmian skórnych. Z drugiej strony naturalna jest potrzeba dokładnego oczyszczenia tkanin, zadbania o to, by były miękkie i delikatne w dotyku.

smart 2Dlatego mamy mają jeden cel – znaleźć idealny środek piorącyo świetnym składzie i doskonałym działaniu. Praktyka pokazuje jednak, że nie jest to ani łatwe, ani tanie. Poszukiwanie idealnego nieuczulającego i starannie usuwającego plamy środka do prania – w postaci proszku, płynu, koncentratu… często polega na kolejnych zakupach oraz metodzie prób i błędów. To nie najlepszy pomysł: nikt przecież nie chce ryzykować zaostrzenia zmian skórnych, powrotu przykrych wysypek.

Dlatego powstał nowy produkt dedykowany dla dzieci, w bardzo skoncentrowanej i równie nowoczesnej formie – w postaci listków – praktyczny, niezabierający wiele miejsca (prawdę mówiąc prawie wcale), wyjątkowo wygodny podczas używania i dający świetne efekty. Znane są już listki do prania kanadyjskiej marki Dizolve.

smart-eco-wash-1-1024x1000  Jak produkt sprawdza się w praktyce?

Eksperci SOSRodzice.pl sprawdzili jak to działa?

Smart Eco Wash to wygodne, hipoalergiczne, biodegradowalne i ekologiczne listki piorące dostępne w dwóch wersjach: do kolorów i do bieli. Jeden listek odpowiada 40 gramom wysokiej jakości proszku do prania. Listki mogą być stosowane do wszystkich tkanin (oprócz wełny i jedwabiu).
smart str2

Jeden listek zapewnia podwójne działanie, odpowiadające proszkowi do prania i zmiękczaczowi: oczyszczanie i zmiękczanie.

Stosowanie listków Smart Eco Wash jest bardzo proste.

  1. oderwij listek wzdłuż wyznaczonej linii
  2. włóż go do bębna pralki, jeden listek starcza na jedno klasyczne pranie. Do mniejszego prania, prania ręcznego zaleca się użyć pół listka (bez problemu można go przedrzeć), do bardziej zabrudzonych tkanin – dwóch listków
  3. włóż pranie do pralki
  4. wybierz program i uruchom pranie
  5. wyjmij i wysusz pranie

Listki mogą być stosowane zarówno w ciepłej, jak i zimnej wodzie.

Listki są delikatne dla tkanin i bardzo praktyczne.

Nie niszczą pralki, można je stosować do każdego prania.

Dla kogo?

Smart Eco Wash zostały przebadane kliniczne, są bezpieczne już od pierwszych dni życia. Dla osób ze zwiększoną wrażliwością skóry, dla niemowląt z egzemą, AZS, dla osób uczulonych na składniki zawarte w „klasycznych, popularnych” proszkach do prania

Co wyróżnia listki Smart Eco Wash ?

Smart Eco Wash to nie tylko bardzo wygodna forma listków piorących,  to również skład stojący na straży bezpiecznego stosowania. Pod tym względem najistotniejsze informacje są takie: brak rozpuszczalników, listki są wolne od parabenów, brak fosforanów,, 1,4-dioksan, brak zbędnych substancji pieniących, bez enzymów.

Listki są wolne od drażniących, uczulających składników.

Smart Eco Wash – jak sprawdzają się w praktyce – opinia SOSRodzice.pl :

Smart Eco Wash to produkt bardzo wygodny, wysokiej jakości, łatwy w stosowaniu – wszelkie informacje znajdują się na opakowaniu, choć to zbędne, bo używanie produktu jest intuicyjne. Wystarczy oderwać listek i włożyć do bębna, bez rozsypującego się proszku, bez kłopotliwego odmierzania, szybko i łatwo. Listki piorące łatwo się rozpuszczają, nie pozostaje po nim śladu i doskonale usuwają zabrudzenia – sprawdziliśmy na odzieży do odświeżenia, jak również mocno zabrudzonej. Pranie jest czyste, miękkie, delikatne w dotyku. To bardzo ważne, bo wiele środków hipoalergicznych pozostawia ubrania szorstkie i twarde. Producent Eco Wash udostępnia produkt 2w1 – oczyszczający i zmiękczający. To świetne rozwiązanie, ułatwiające pranie i oszczędzające miejsce w łazience. W sezonie urlopów i wyjazdów umożliwia łatwe przewożenie środka piorącego, z gwarancją oszczędności miejsca i wygody.  Listki można stosować w każdych pralkach.

Polecamy!  polecane

Do nabycia w sklepie Dary Zdrowia w Szczecinie, w C.H. Nowy Turzyn oraz w sklepie internetowym daryzdrowia.pl TUTAJ

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s